Hekimlerimiz

Hekimlerimizi daha yakından tanımak isteyebilirsiniz. Hekim kadromuzu görmek için bu bölümü kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Hekimlerimiz

Tıbbi Birimler

İleri teknoloji tıbbi donanımız, uzman hekimlerimiz ve tüm tıbbi birimlerimizde hastalıkların tanı ve tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi
Tıbbi Birimler

Haberler ve Etkinlikler

14 Kasım Diyabet Günü Kapsamında Halka Açık Ücretsiz Diyabet Paneli

Emsey Hospital ve Sancaktepe Belediyesi Mutlu Evler Merkezi iş birlikteliği ile Samandıra Kültür Merkezin’ de, 14 Kasım Diyabet günü kapsamında etkinlik düzenlendi. Endokrinoloji Uzmanı Dr. Tayfun Garip, Dâhiliye Ve Diyabetoloji Uzmanı Dr. Ahmet Hamidi, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Elif Bilgin ve Diyabet Hemşiresi Mukaddes Karataş’ın sunumu ile “Diyabet Eğitiminin Önemi” den bahsedildi.

Detaylı Bilgi

İstanbul Health Expo-Sağlık Turizmi Kongresinde…

Hizmet sunumunu daha iyi noktaya getirmek için bilimsel gelişmeleri takip etmeyi ve yeni teknolojileri sağlık hizmetine sunmayı amaçlayan Emsey Hospital, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen “İstanbul Health Expo-Sağlık Turizmi, Medikal Teknolojileri Tıbbi Uzmanlık Fuarı ve Kongresi”ne katıldı.

Detaylı Bilgi

Doğuma Hazırlık Kursu

Hastanemiz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz, 4 haftalık Doğuma Hazırlık Kursu ile hamilelik süreci, doğum ve bebek bakımı gibi konularda katılımcıları bilinçlendirerek kaygılardan uzak mutlu bir hamilelik ve sağlıklı bir doğum dönemi geçirmeleri hedeflendi.

Detaylı Bilgi

Hemoroid Deyip Geçmeyin!

Sancaktepe Belediyesi Mutlu Evler Merkezi’nde “Hemoroid Deyip Geçmeyin” semineri düzenlendi. Genel Cerrahi ve Meme Hastalıklar Uzmanı Doç. Dr. Şerife Şimşek’in sunumuyla gerçekleşen programda “Hemoroidin oluşum nedenleri, tedavi yöntemleri ve dikkat edilmesi gereken hususlardan” bahsedildi.

Detaylı Bilgi

Vega Okulları ve Emsey Hospital iş birlikteliği ile diş muayenesi

Ağız ve diş sağlığı konusunda toplumun bilinçlendirilmesi, düzenli olarak diş hekimi kontrolüne gitme alışkanlığı kazandırılması ve küçük yaşlarda ağız ve diş sağlığı eğitimine vurguda bulunmak amacıyla Vega Okulları anaokulu öğrencileri ile ücretsiz diş muayenesi gerçekleştirdik.

Detaylı Bilgi

Ağız ve Diş Sağlığı Haftası

Sancaktepe Belediyesi Mutlu Evler Merkezi’nde, “Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” kapsamında gerçekleştirdiğimiz programa, hastanemiz doktorlarından Ağız ve Diş Sağlığı uzmanı Dt. Tuğba Sarı katıldı.

Detaylı Bilgi

Emsey Hospital ile Farkındalık Etkinliği

Emsey Hospital olarak, Pembe Hanım Kanser Hastaları ve Hasta Yakınları Dayanışma Derneği işbirliği ile Viaport AVM’de "Dert EtME MErak Et" sloganıyla bir farkındalık etkinliği gerçekleştirdik.

Detaylı Bilgi

EMSEY HOSPITAL ve Kalite Yolculuğu...

EMSEY HOSPITAL, kuruluşundan bu yana sağlıkta kaliteye ve hasta güvenliğine verdiği önemi, uluslararası saygın bir kuruluşun denetimi sonrasında aldığı ve uluslararası geçerliliği olan JCI (Joint Commision International) kalite belgesiyle kanıtladı.

Detaylı Bilgi

Uzmanlar, Emsey Akademi toplantısında buluştu

EMSEY HOSPITAL’ın “Nöroendokrin Tümörlerde Güncel Nükleer Tıp Tanı ve Tedavi Toplantısı” tıp uzmanlarını bir araya getirdi.

Detaylı Bilgi

Emsey Hospital’dan çocukları cesaretlendiren proje

Uluslararası standartlardaki özel sağlık hizmetiyle tanınan Emsey Hospital, Biltek Koleji iş birliğiyle düzenlediği “Emsey Sağlık Günleri” projesi kapsamında, 240 öğrencinin sağlık taramasını gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi