Hekimlerimiz

Hekimlerimizi daha yakından tanımak isteyebilirsiniz. Hekim kadromuzu görmek için bu bölümü kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Hekimlerimiz

Tıbbi Birimler

İleri teknoloji tıbbi donanımız, uzman hekimlerimiz ve tüm tıbbi birimlerimizde hastalıkların tanı ve tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi
Tıbbi Birimler

Haberler ve Etkinlikler

Emsey Hospital ile Farkındalık Etkinliği

Emsey Hospital olarak, Pembe Hanım Kanser Hastaları ve Hasta Yakınları Dayanışma Derneği işbirliği ile Viaport AVM’de "Dert EtME MErak Et" sloganıyla bir farkındalık etkinliği gerçekleştirdik.

Detaylı Bilgi

EMSEY HOSPITAL ve Kalite Yolculuğu...

EMSEY HOSPITAL, kuruluşundan bu yana sağlıkta kaliteye ve hasta güvenliğine verdiği önemi, uluslararası saygın bir kuruluşun denetimi sonrasında aldığı ve uluslararası geçerliliği olan JCI (Joint Commision International) kalite belgesiyle kanıtladı.

Detaylı Bilgi

Uzmanlar, Emsey Akademi toplantısında buluştu

EMSEY HOSPITAL’ın “Nöroendokrin Tümörlerde Güncel Nükleer Tıp Tanı ve Tedavi Toplantısı” tıp uzmanlarını bir araya getirdi.

Detaylı Bilgi

Emsey Hospital’dan çocukları cesaretlendiren proje

Uluslararası standartlardaki özel sağlık hizmetiyle tanınan Emsey Hospital, Biltek Koleji iş birliğiyle düzenlediği “Emsey Sağlık Günleri” projesi kapsamında, 240 öğrencinin sağlık taramasını gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Erbil’in sağlık ihtiyaçları tespit edildi

Emsey Hospital’ın üst düzeyde temsil edildiği Kuzey Irak seyahati başarılı temaslarla sona erdi. Yapılan görüşmeler sonucu Erbil’deçok ciddi sağlık ihtiyacının mevcudiyeti tespit edildi.

Detaylı Bilgi

Kosova Başbakanı’nın eşi hastanemizdeydi

Teknolojik alt yapısı ve uzman ekipleriyle, uluslararası kalite standartlarını temsil eden, Türkiye’de gelişmiş ülke standardında hizmet vermenin gururunu taşıyan Emsey Hospital...

Detaylı Bilgi

Uluslararası Sağlık Turizminde bizde varız

Bu yıl 6’ncısını düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi’nin ana sponsoru, uluslararası birçok sağlık turizmi fuarına katılarak ülkemizi başarıyla temsil eden Emsey Hospital oldu.

Detaylı Bilgi

Emsey Hospital’a Tıp Dünyası Hizmet Ödülü

Açıldığı günden bu yana Hücre Nakil Merkezi başta olmak üzere, farklı branşlardaki hizmetleriyle...

Detaylı Bilgi

Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Teşekkür Mektubu

15 Kasım 2013 Kosova Cumhuriyeti Başbakanı Emsey Hospital Ziyareti teşekkür mektubu.

Detaylı Bilgi

Sağlık İhtiyaçları Yerinde Saptandı

Emsey Hospital’ın sağlık turizmi kapsamında bașlattığı yurt dışı çalıșma ziyaretlerinin bir bașka durağı Makedonya oldu.

Detaylı Bilgi