Acil Servis

 

Emsey Hospital acil servisi, tecrübeli hekimleri ile 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her anda yüksek teknolojiye sahip donanımıyla hizmet vermektedir. Acil servisimizde, hasta haklarına saygılı, etik, güvenilir ve etkin müdahalenin yetkin eller tarafından en hızlı şekilde yapılması temel prensiptir.

Çocuk yaş grubundaki (0- 16 yaş) hastalarımız, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı gözetiminde teşhis ve tedavi olurken, yetişkin hastalarımıza ilk müdahale Acil Servis Hekimi tarafından yapılır.

Acil servise girdiğiniz anda sizi karşılayan acil servis ekibimiz aciliyet durumunuza göre zamanın en önemli unsur olduğunun bilinciyle tedavinizi planlar. Acil serviste tetkikleri hızla yapılan hastalarımız, gerekli görüldüğü takdirde ilgili tıbbi bölüme, laboratuvar ve görüntüleme alanına hızla sevk edilerek alanında uzman hekimlerimiz tarafından tedavileri sürdürülür.

Acil servis çağrı hattımızı (444 25 99) aradığınızda, artık güvenli ellerdesiniz demektir. Tam teşekküllü ambulanslarımız ve gerekli durumlarda helikopter aracılığıyla hasta nakillerini en hızlı şekilde sağlamaktayız.

Facebook icon Twitter icon Linkedin icon Whatsapp icon
resim_yok_buyuk.jpg Dr. Ömer Faruk BAŞKAN Acil Servis Hekimi Tanıyın
Hekimin Resmi Bulunamadı Dr. Adil Rıza DOĞAN Acil Servis Hekimi Tanıyın
ilyaskaplanoğludamali.png Dr. İlyas KAPLANOĞLU Acil Servis Havacılık Tıp Merkezi Hekimi Tanıyın
mohammedbaderdamali.png Dr. Mohammed A.I. BADER Acil Servis Hekimi Tanıyın
muhammetmuradidamali.png Dr. Muhammed MURATI Acil Servis Hekimi Tanıyın
Yukarı